Kurzy angličtiny pro dospělé

Online kurzy angličtiny se zaměřují na efektivitu. Obsah a čas kurzu se přizpůsobují potřebám studenta. Můžeme se na lekci domluvit v dopoledních i odpoledních hodinách ve všední dny. Nejlépe je se potkat 2x týdně na 60 minut nebo 1-2x týdně na 90 minut. Také je možné počet lekcí zvýšit na každý všední den 90 minut. Intentinzivní kurzy angličtiny oceníte, když například potřebujete cestovat do zahraničí. V tomto případě počítejte s nejméně 20 lekcemi. Nebo potřebujete angličtinu na jednání s klienty? Potom je individuální studijní plán výuky to pravé pro Vás!

výuka kurzy angličtiny

Proč kurz angličtiny?

Angličtina chtějí všude a díky tomu se s můžete téměř všude domluvit. Je ale nutné znát víc než “How do you do”. Vy nechete být povýšení a mít větší mzdu či plat? Řada schopných profesionálů a odborníků na svůj obor neumí dobře cizí jazyky. To je problémem například na konferencích, nebo při rozhovorech pro zahraniční média. Připomeňme si rozhovor pro zahraniční televizi ex-ministryně Schillerové v Bruselu. Málo lidí si taky uvědomuje, že každý z nás reprezentuje naši zemi. Naše pověst bohužel není v oblasti znalosti cizích jazyků dobrá.

Konverzační lekce angličtiny

Už nechcete zvyšovat úroveň svého jazyka? Chcete se především naučit, jak používat to, co už umíte? Potom jsou konverzační lekce angličtiny to pravé pro Vás. Věnujeme se četbě článků a diskuzi na různá témata. Anglická konverzace je vhodná pouze pro studenty s úrovní alespoň A2 dle SERR. Nejsem obyčejný učitel angličtiny, ale jsem Váš průvodce světem jazyků. Pojďme se věnovat jazyku, který firmy považují za samozřejmost.

Neváhejte a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes!

Jak to probíhá?

1) Kontaktujete mě a domluvíme si úvodní konzultaci zdarma, kde probereme Vaši motivaci a cíle.

2) Domluvíme si první hodinu.

Těším se na naši první hodinu, společně to zvládneme.

Váš Zdeněk.