Kvalitní a profesionální překlady z a do francouzštiny

Francouzština patří mezi románské jazyky a je oficiálním jazykem 29 nezávislých zemích a dalších 11 závislých. Patří mezi ně pochopitelně Francie, Kanada, Švýcarsko, Lucembursko, Belgie, Monako, řada afrických států, bývalých kolonií a ostrovů. V případě kolonií se v některých případech jedná také o kreolštinu, což je domorodý jazyk ovlivněný jazykem kolonizátorů. Nejedná se o jeden jazyk, ale o řadu jazyků, které se dělí do skupin podle toho, který jazyk je ovlivnil například na Mauriciu či Haiti. Zajímavostí je, že Francouzi nepovažují kanadskou francouzštinu za francouzštinu a toto přirovnání jim připadá směšné.

Při hledání vhodného překladatele je důležité se zaměřit na překladatele, který poskytuje přesný a plynulý překlad. V úvahu by měl objednatel brát, jak je překladatel spolehlivý a profesionální. Bohužel se mnoho klientů zaměřuje na levné překlady, které jsou výhodnější, než překlady s revizí rodilého mluvčího.

!!!V současnosti se překladu tohoto jazyka nevěnuji!!!

Objednejte si francouzský překlad

Vyplňte všechny potřebné údaje, nahrajte soubor k překladu a já se Vám ozvu co nejdříve zpět. Do zprávy uveďte, do kdy potřebujete text přeložit.

* Zásady zpracování osobních dat naleznete zde.