Kvalitní a profesionální překlady z a do španělštiny

Španělština patří mezi románské jazyky. Je úředním jazykem ve Španělsku, ve většině států Jižní a Střední Ameriky a v Rovníkové Guinei. Rozšířená je také v USA, na Filipínách a v mnoha dalších zemích světa. Počet rodilých mluvčích je odhadován na cca. 500 miliónů. Vyvinula se z lidové (vulgární) latiny. Jazyk, který dnes známe pod názvem španělština je vlastně jeden z dialektů nazývaný kastilština. Dalšími dialekty jsou katalánština, asturština, aragonština a galicijština. Kastilština se stala jazykem, jímž se domluví všichni obyvatelé sjednocených španělských království, ostatní dialekty tak zastínila.

Při hledání vhodného překladatele je důležité se zaměřit na překladatele, který poskytuje přesný a plynulý překlad. V úvahu by měl objednatel brát, jak je překladatel spolehlivý a profesionální. Bohužel se mnoho klientů zaměřuje na levné překlady, které jsou výhodnější, než překlady s revizí rodilého mluvčího.

!!!V současnosti se překladu tohoto jazyka nevěnuji!!!

Objednejte si španělský překlad

Vyplňte všechny potřebné údaje, nahrajte soubor k překladu a já se Vám ozvu co nejdříve zpět. Do zprávy uveďte, do kdy potřebujete text přeložit.

* Zásady zpracování osobních dat naleznete zde.