Individuální výuka angličtiny v Brně

Nabízím efektivní lekce angličtiny v Brně blízko centra města na Josefské ulici. Výuka probíhá ve vstřícných časových podmínkách a obsah se přizpůsobuje potřebám studenta. Frekvenci kurzů angličtiny si lze domluvit buďto na 2x týdně 60 minut nebo 1-2x týdně 90 minut. Případně je možné realizovat intenzivní kurz každý všední den 90 minut, pokud například potřebujete vycestovat do zahraničí a Vaše jazykové znalosti potřebují podstatně vylepšit. V tomto případě je nutné počítat s délkou kurzu alespoň měsíc, čili 20 lekcí.

Konverzační lekce angličtiny

Již nechcete zvyšovat úroveň svého jazyka, ale chcete se především naučit, jak používat to, co už umíte? Potom jsou konverzační hodiny angličtiny to pravé pro Vás. Věnujeme se článkům, diskuzi na různá témata a rozšiřování slovní zásoby. Anglická konverzace je vhodná pouze pro studenty, kteří již zvládli základ, tzn. jejich úroveň angličtiny je alespoň A2 dle SERR.

Nejsem obyčejný učitel angličtiny, jsem Váš průvodce světem jazyků. Pojďme se věnovat jazyku, jehož znalost je dnes považována za samozřejmost.

Neváhejte a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes!

Jak to probíhá?

1) Kontaktujete mě a domluvíme si úvodní konzultaci zdarma, kde probereme Vaši motivaci a cíle.

2) Domluvíme si první hodinu.


Těším se na naši první hodinu, společně to zvládneme.

Váš Zdeněk.