Kurzy němčiny pro dospělé

Online kurzy němčiny probíhají ve vstřícných časových podmínkách, obsah se přizpůsobuje potřebám studenta a zaměřují se na efektivitu. Frekvenci kurzů němčiny si lze domluvit buďto na 2x týdně 60 minut nebo 1-2x týdně 90 minut. Případně je možné realizovat intenzivní kurz každý všední den 90 minut, pokud například potřebujete vycestovat do zahraničí a Vaše jazykové znalosti potřebují podstatně vylepšit. V tomto případě je nutné počítat s délkou výuky alespoň měsíc, čili 20 lekcí.

výuka kurzy angličtiny němčiny

Proč kurz němčiny?

Na prvním místě v cizích jazycích je bezpochyby angličtina a často se zapomíná na němčinu. Vzhledem k naší geografické poloze to považuji za chybu. Mnoho lidí odradí komplikovanější gramatika, ale právě proto se vyplatí na kurzy němčiny chodit. Velmi málo lidí může nabídnout pokročilou znalost a tím se zvyšuje hodnota tech, kteří ji nabídnout mohou. Na těchto pozicích není čas na zlepšování se v jazyce, už ho musíte ovládat. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že úroveň B2 mnohdy nestačí

Konverzační lekce němčiny

Chcete se místo zvyšování úrovně naučit pořádně používat to, co už umíte? Potom jsou konverzační hodiny němčiny to pravé pro Vás. Věnujeme se článkům, diskuzi na různá témata a rozšiřování slovní zásoby. Konverzace je vhodná pouze pro studenty, kteří již zvládli základ, tzn. jejich úroveň němčiny je alespoň A2 dle SERR.Nejsem obyčejný učitel angličtiny, ale jsem Váš průvodce světem jazyků. Pojďme se věnovat jazyku, který firmy považují za samozřejmost.

Nejsem obyčejný učitel němčiny, jsem Váš průvodce světem jazyků. Pojďme se věnovat jazyku, který je stále více žádaný.

Neváhejte a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes!

Jak to probíhá?

1) Kontaktujete mě a domluvíme si úvodní konzultaci zdarma, kde probereme Vaši motivaci a cíle.

2) Domluvíme si první hodinu.

Těším se na naši první hodinu, společně to zvládneme.

Váš Zdeněk.